O domach

Domy wykonywane przez naszą firmę to produkty długowieczne i niezwykle efektowne. Budownictwo drewniane od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najbardziej wymagających klientów. 

 

Estetyka, precyzja i dbałość o każdy detal to cechy wyróżniające nasze realizacje. Do produkcji domów wykorzystujemy polskie, sezonowane, ręcznie ciosane drewno. Stosujemy elementy o nie mniejszej średnicy niż 200 mm, dlatego selekcja którą stosujemy musi być wyjątkowo precyzyjna.

 

Technologia budownictwa z drewnianych bali znana jest w naszym regionie od wielu pokoleń. Z wielką przyjemnością i pasją kultywujemy tradycyjne metody tworzenia drewnianych domów, w zgodzie z najnowocześniejszymi osiągnięciami współczesnej architektury.  

 

Domy drewniane z drewna litego to produkty w 100% naturalne i higroskopijne. Reagują na zmieniające się warunki otoczenia związane z temperaturą i wilgotnością powietrza. Dzięki zastosowaniu elementów o masywnych przekrojach, budynki z bali posiadają wysoką odporność ogniową. Każdy z bali jest niepowtarzalnym elementem o indywidualnych właściwościach termodyfuzyjnych.